Продавець Какао Смак розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3739 відгуків
Відстежити доставку Укрпоштою - https://prom.ua/shipments
+380 (68) 518-99-53
Ігор (Telegram, Viber)
+380 (63) 677-51-41
Ігор
-6%
  • Готово до відправки
  • Код: 10325

Насіння чіа, 500г

159 ₴

149 ₴

Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 грн

+380 (68) 518-99-53
Ігор (Telegram, Viber)
  • +380 (63) 677-51-41
    Ігор
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насіння чіа, 500г
Готово до відправкиНасіння чіа, 500г
159 ₴149 ₴
+380 (68) 518-99-53
Ігор (Telegram, Viber)
  • +380 (63) 677-51-41
    Ігор
Опис
Інформація для замовлення

Насіння чіа – найближчий родич знайомої нам шавлії, зовні нагадують квасолю та мають приємний горіховий післясмак. Насіння чіа відносно недавно стало популярним у нашій країні, але дуже швидко завоювало любов. Хоча, є відомості про те, що це насіння входило в раціон древніх племен ацтеків, а все тому, що невелика купка здатна вгамувати голод надовго. У наш час із його допомогою можна вдосконалити смак звичних страв. Ось, наприклад, йогурт із фруктами і ягодами – це смачно, але, якщо додати трохи насіння чіа, то отримаєте незвичний десерт, який можна брати з собою в якості перекусу на роботу. Утім, цей суперфуд можна додати і в звичайну склянку соку. Навіщо? Щоб збагатити напій корисними вітамінами і мінералами.

ЧИМ КОРИСНЕ НАСІННЯ ЧІА?

Дієтологи відзначають корисні властивості насіння чіа.

  • У 30 грамах чіа – це приблизно одна порція – міститься 131 калорія, більше 8 г жиру, 13 г вуглеводів, 11 г клітковини, 5 г білка та зовсім відсутній цукор. Насіння чіа цінується за вміст корисних для серця омега-3 жирних кислот. Останніх навіть більше, ніж в насінні льону. Із чіа можна зробити борошно та по одній чайній ложці додавати у звичні страви, наприклад, у готовий ранковий смузі або вівсяну кашу.
  • Також в насінні чіа найбільше білка в порівнянні з іншими злаковими і зернами. Саме тому насіння чіа – частий інгредієнт в меню тих, хто бореться із зайвою вагою – швидко насичують і надовго позбавляють почуття голоду. У складі насіння чіа містяться всі 9 незамінних амінокислот, що робить їх продуктом із високоякісним вмістом рослинного білка. Але важливо враховувати той факт, що при контакті з будь-якою рідиною – йогурт, кефір, вода, рослинне молоко, сік – кожне зернятко чіа збільшується в 12 разів. Тому сніданок із цього суперфуду завжди готуйте з вечора: 150 г йогурту та 2 ст. л. насіння чіа з гіркою.
  • У складі насіння чіа міститься марганець, необхідний для обміну речовин, фосфор, що сприяє здоров’ю кісток, мідь для здоров’я серця, а також залізо, магній і кальцій.

10 СПОСОБІВ ВИКОРИСТОВУВАТИ НАСІННЯ ЧІА

Омлет. Напевно у вас є улюблений рецепт омлету, а тепер спробуйте в нього додати 1 ст. л. насіння чіа. Ваш звичний сніданок вийде з легким горіховим присмаком. Мій рецепт такий: 2 курячих яйця, 50 г листя шпинату, половина цибулини, 4 ст. л. молока та 1 ст. л. насіння чіа.

Смачна вода. Мені подобається надавати звичайній воді смак, наприклад, у склянку додавати часточку лимона, листок м’яти або шматочок імбиру. Мої експерименти привели мене до такого рецепту: 500 мл води, 1 ч. л. насіння чіа, 30 мл лимонного соку, змішати та залишити на 60 хвилин у холодильнику. Якщо хочете, можна додати 10 г коричневого цукру. Вживати можна з льодом. Насправді, насіння чіа може стати одним із інгредієнтів лимонаду – дуже рятує у літню спеку.

Сирна запіканка. Незвичайний смак насіння чіа нададуть сирній запіканці. Рецепт такий, як ви готуєте завжди, просто додайте 2 ч. л. насіння чіа.

Замість пластівців. Якщо ви любите пластівці з молоком на сніданок, то можна урізноманітнити свій сніданок, замінивши пластівці насінням чіа. Все, що необхідно – із вечора взяти 2 склянки будь-якого молока, можна навіть рослинного, додати 2 ст. л. насіння чіа, а вранці вже доповнити страву фруктами, ягодами, горіхами, сухофруктами або цукатами – усе на ваш смак.

Печеня. Ось ви приготували печеню за своїм звичним рецептом, але чогось начебто не вистачає. Додайте 1 ст. л. насіння чіа, перемішайте та залиште на 60 хвилин. Особливого горіхового аромату та смаку насіння чіа в цій страві ви не відчуєте, але консистенція та незвичайний післясмак вас порадують.

Овочевий салат. У будь-який овочевий салат можна додати насіння чіа, головна умова – знати міру, пам’ятайте про те, що кожне зерно збільшується в 12 разів. Мені подобається, наприклад, додавати насіння до грецького салату. Смачно, незвично та як ніби є та сама родзинка, на яку всі чекають від цього салату.

Салатна заправка. Те ж саме й із салатною заправкою: оливкова олія, сік лимона, гірчиця, кілька зубчиків часнику і… трохи насіння чіа. Якщо хочете ще далі зайти зі своїми експериментами, то зробіть апгрейд звичного песто – просто трохи насіння чіа.

Хліб. Насіння чіа можна додавати в будь-яку випічку та хліб. Напевно, ви куштували хліб із лляним насінням. Тепер беріть цей же рецепт, тільки замініть льон на насіння чіа.

Панірування. У паніровку із сухарів можна додати трохи подрібненого насіння чіа, а потім обвалювати у ній м’ясо або рибу. Вийде дуже хрустка скоринка.

Варення. Варення можна перетворити в джем, додавши до першого насіння чіа. На ранок консистенція рідкого варення стане тягучим джемом.

  • Ціна: 149 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner